SZANOWNI PAŃSTWO !

Ośrodek Szkoleniowy Aeroactiv prowadzi od 2009 roku , na terenie Krakowa kursy dla instruktorów fitness, nauczycieli, fizjoterapeutów i studentów, terapeutów zajęciowych.

Jesteśmy z Wami od 12 lat !
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego :
– niższe ceny kursów
– dodatkowe rabaty
– możliwość rozłożenia płatności na dowolne raty (po indywidualnym uzgodnieniu)
– materiały szkoleniowe również w formie elektronicznej, dostęp do Platformy E-Learningowej
– możliwość dofinansowania już wkrótce,  jesteśmy w trakcie starań o akredytację.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Wszystkie zajęcia szkoleniowe prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i praktyków z zakresu fitness, aerobiku, odnowy biologicznej i fizjoterapii. Naszym podstawowym celem jest umożliwić Państwu podnoszenie kwalifikacji zawodowych w profesjonalny sposób i w oparciu o najnowocześniejsze metody i formy dydaktyczne.

Stosujemy wszystkie procedury bezpieczeństwa związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii Covid 19 !

Nasi absolwenci, z powodzeniem pracują zarówno w kraju, jak i za granicą.

Uczestnicy kursów otrzymują materiały szkoleniowe w formie skryptów i online a po zdaniu egzaminu – dyplomy w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenia wraz z suplementem.

PODSTAWA PRAWNA:
Ośrodek Szkoleniowy Aeroactiv jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod numerem 2.12/00204/2010.
Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów i szkoleń przez swój Urząd Pracy.

Mamy uprawnienia do prowadzenia kursów i szkoleń , spełniamy wszystkie warunki Ustawy o sporcie, niezbędne do prowadzenia działalności w zakresie kształcenia instruktorów sportu, trenerów.
Prowadzimy szkolenia i kursy w zakresie specjalizacji określonych w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz jej stosowania Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1145 ze zmianami.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych Dz.U. 2012 nr 0 poz. 186 ze zmianami.

Kurs Termin
Trener Personalny wiosna 2022 r.    KRAKÓW
 Instruktor Pilates I 12 marca do 03 kwietnia 2022 r.   KRAKÓW
 Instruktor Pilates II w trakcie ustalania 2022 r. KRAKÓW
Instruktor Pole Dance 05 marca do 20 marca 2022 r. KRAKÓW