Ci, którzy nie znajdują czasu na ćwiczenia będą musieli znaleźć czas na choroby !

Aeroactiv mgr Beata Kwiatkowska zaprasza na zajęcia fitness w Krakowie.
Ćwiczymy razem już 20 lat (od 2000 roku ) !

W naszej ofercie znajdą Państwo ćwiczenia przy muzyce, modelujące sylwetkę, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe, poprawiające koordynację i sprawność ruchową, poprawiające postawę ciała i samopoczucie.

Będą Państwo ćwiczyć pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, również fizjoterapeutów, którzy dobiorą ćwiczenia do Państwa wieku oraz indywidualnych możliwości i oczekiwań a w razie potrzeby poprawią i doradzą.

Prowadzimy zajęcia prozdrowotne, odchudzające i wyszczuplające. Dla osób z siedzącą pracą i skarżących się na różnego pochodzenia bóle pleców  przygotowaliśmy specjalne ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa, mobilizacyjne i rozciągające.
Zestaw ćwiczeń Pilates sprawi, że Państwa ciało będzie zdrowe, sprężyste i smukłe.

Na wszystkich zajęciach dbamy o Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i właściwą atmosferę.
Nie ma monotonii i nudy, zawsze jesteście w centrum naszego zainteresowania !

Do Państwa dyspozycji mamy wyposażoną salę do ćwiczeń (lustra,maty, ciężarki, taśmy Thera-band, piłki, kije, Gym Donut, Roller, Pilates Ring itd) i szatnie z prysznicami.

Nasza sala fitness znajduje się w dogodnej lokalizacji w Krakowie Nowej Hucie :
os. Wysokie 6   

UWAGA ! POWRÓT DO ZAJĘĆ !

Od 1 czerwca 2020 r. wracamy do naszych zajęć .
Zapraszamy na Pilates/Zdrowy Kręgosłup/Fizjo Trening -zachowując procedury bezpieczeństwa:m.in. bezdotykowe pojemniki z płynem dezynfekującym do rąk, zdezynfekowane przybory do ćwiczeń, maty, szafki na ubrania i wszystkie często dotykane przedmioty, itd.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi ilości osób przebywających jednorazowo w sali, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji miejsca (telefonicznie, sms pod nr tel. 785 18 19 65, i/lub mail: aeroactiv@aeroactiv.pl).

Zapraszamy do zapoznania się z : Harmonogram i  Cennik