Regulamin uczestnictwa.

 

 1. Każdy uczestnik biorący udział w zajęciach fitness oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych i uczestniczy w zajęciach na własną odpowiedzialność.
 2. W przypadku złego samopoczucia, urazów, kontuzji uczestnik zajęć ma obowiązek zgłosić to do instruktora przed zajęciami.
 3. Każdy ćwiczący ma obowiązek przerwania ćwiczeń i powiadomienia instruktora w przypadku kontuzji, zawrotów głowy, bólu itp.
 4. W sali fitness obowiązuje bezwzględny zakaz żucia gumy, spożywania napojów alkoholowych, środków odurzających, ćwiczenia pod wpływem tych środków, palenia papierosów, jedzenia oraz wnoszenia napojów w szklanych butelkach.
 5. Wszystkie przybory i przyrządy na sali mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z ich przeznaczeniem, z zaleceniem prowadzącego zajęcia lub instrukcją obsługi.
 6. Za zniszczenie lub uszkodzenie sprzętu spowodowane użyciem go niezgodnie z instrukcją użytkowania obowiązuje odpłatność za jego naprawę.
 7. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy i zamienne obuwie sportowe.
 8. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć i materiałów.
 9. Torby, ubrania i biżuteria powinny być pozostawione w szatni lub w przydzielonej strefie.
 10. Osoby posiadające wykupiony karnet i wpisane na listę zapisów mają pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach.
 11. Osoba która wykupuje karnet lub wejście jednorazowe zobowiązuje się tym samym do przestrzegania regulaminu.
 12. Osoby niepełnoletnie (poniżej 18. roku życia) mogą korzystać z zajęć za wiedzą i pisemną zgodą opiekunów prawnych.
 13. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć jeżeli liczba uczestników na dane zajęcia jest mniejsza niż 2 osoby.
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni bez nadzoru.
 15. Za wypadki i zdarzenia wynikające z nieprzestrzegania niniejszego regulaminu oraz zaleceń dotyczących bezpieczeństwa zawartych w instrukcjach obsługi poszczególnych przyrządów treningowych, organizator zajęć nie ponosi odpowiedzialności.
 16. W zakresie nieuregulowanym niniejszym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

 

 

 

Comments

Leave A Comment

Newsletter

 
Pola oznaczone * są wymagane

Opinie o nas

Aeroactiv
5.0
powered by Google
Monika H.
Monika H.
15:56 04 Feb 18
Zdecydowanie polecam firmę Aeroactiv, która proponuje różnorodną ofertę zajęć fitness. Od października uczęszczam na Reha pilates. Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia bardzo profesjonalnie prowadzi Pani Sylwia, która stara się indywidualnie traktować ćwiczących, dobierając i modyfikując ćwiczenia do możliwości każdego, nawet niezbyt zaawansowanego uczestnika. Można z nią skonsultować problemy zdrowotne, gdyż posiada jako fizjoterapeuta wiedzę medyczną. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Firma jest sprawnie prowadzona przez Panią Beatę, która dba o potrzeby i satysfakcję klienta .
Kinga Laburda
Kinga Laburda
21:40 02 Jan 18
Z Aeroactiv zrobiłam już kilka kursów. Profesjonalna organizacja, wykwalifikowana kadra. Polecam nie tylko instruktorom fitness, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, ale także sportowcom amatorom, którzy chcą poprawić swoje wyniki albo po prostu dowiedzieć się czegoś więcej o różnych formach fitness i o swoim organizmie.
Mariusz Sosna TV
Mariusz Sosna TV
13:27 07 Dec 17
Jestem fizjoterapeutą z 25 letnim stażem pracy ,pracuję również jako nauczyciel wf na wyższej uczelni i bardzo polecam kursy prowadzone przez panią Beatę i jej zespół. Bardzo rzetelnie zarówno teoria jak i praktyka , dużo nowości , ciekawie i w sposób bardzo przystępny podana wiedza.Materiały szkoleniowe w formie opracowań ze zdjęciami , możliwość nagrywania zajęć. Bardzo miła atmosfera , zawsze ciasteczko ,kawa ,herbatka. Uczestniczyłam w wielu kursach dla fizjoterapeutów i osób pracujących np.w klubach fitness ale polecam te organizowane przez Aeroactiv , już zapisałam się na kolejny kurs . Anita
Norbert Gotz
Norbert Gotz
16:29 07 Dec 17
Rzetelna firma prowadząca szkolenia na naprawdę wysokim poziomie. Polecam jako trener personalny każdej osobie zajmującej się aktywnością fizyczną jako świetne uzupełnienie wiedzy. Wrócę do nich jeszcze nie raz.
Sylwia K
Sylwia K
20:26 28 Dec 17
Jako fizjoterapeutka polecam to miejsce! Świetna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta :)
Zobacz wszystkie opinie