Ci, którzy nie znajdują czasu na ćwiczenia będą musieli znaleźć czas na choroby !

AeroActiv mgr Beata Kwiatkowska zaprasza na prozdrowotne zajęcia ruchowe przy muzyce, modelujące sylwetkę, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe, poprawiające kondycję i koordynację ruchową, poprawiające postawę ciała i samopoczucie.

Będziecie Państwo ćwiczyć pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, fizjoterapeutów, którzy dobiorą ćwiczenia do Państwa wieku oraz indywidualnych możliwości i oczekiwań a w razie potrzeby poprawią i doradzą. Na wszystkich zajęciach dbamy o Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i właściwą atmosferę.

Do dyspozycji Państwa wyposażone sale do ćwiczeń (lustra,maty, ciężarki, taśmy Thera-band, piłki, kije, Gym Donut, Roller, Pilates Ring) i szatnie. Naszez lokalizacje wyposażone są w dogodny dojazd i parking.

mgr Beata Kwiatkowska

Właściciel Ośrodka Szkoleniowego Aeroactiv, współzałożyciel Cheer-Project.
Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem(studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie), edukacji dla bezpieczeństwa (studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie), instruktor i szkoleniowiec Fitness ( od 1999 ) i Pilates (Juliana Afram i Jolanta Ignaszewska-Kuhbauch, od 2006 ).
Trener koszykówki drugiej klasy, instruktor siatkówki.
Organizator i prowadząca zajęcia, kursy i szkolenia dla nauczycieli, instruktorów Fitness, animatorów sportu, fizjoterapeutów oraz trenerów zespołów Cheerleaders
Ukończone kursy i szkolenia z zakresu : gier zespołowych, nowoczesnych form ruchu, edukacji prozdrowotnej, pierwszej pomocy przedmedycznej, organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych
Współpraca z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie, Szkolnym Związkiem Sportowym, Salos, Saltrom.
Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy Fimba Maxibasketball w 2009 r. w Pradze-3 miejsce i brązowy medal oraz w 2010r. na Mistrzostwach Świata w Zagrzebiu -4 miejsce, 5 miejsce na Mistrzostwach Europy w Kownie, w 2012 r. W Salonikach, w 2013 r. na Mistrzostwach Świata- 4 miejsce, w 2015 r. Orlando-8 miejsce. 5 miejsce na Mistrzostwach Świata w Montecatini – 2017 r.

 mgr Magdalena Gródek-Nadolska

Dyplomowany instruktor fitness.
Zwolenniczka wysiłku aerobowego. Doskonaliła swe umiejętności taneczne na wielu międzynarodowych festiwalach salsy.
Absolwentka wielu szkoleń oraz konwencji fitness. Uczestniczka warsztatów fitness w Reebok University oraz Elite Poland Fitness School. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć techniką Pilatesa.
Wykładowca i szkoleniowiec na kursach dla instruktorów.

 

mgr Gabriela Magdoń

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Fizjoterapeuta, instruktor Pilates, trener personalny.
Słuchaczka pedagogicznych studiów podyplomowych na Politechnice Krakowskiej.
Na co dzień zajmująca się rehabilitacją ruchową, terapią manualną, medical training ale przede wszystkim nauką metody Pilates.
Doskonała znajomość anatomii i biomechaniki ludzkiego ciała pozwala mi na analizę problemów funkcjonalnych swoich klientów.
Prowadzę zajęcia na macie oraz z wykorzystaniem różnych sprzętów. Ogromna pasja jaką jest Pilates oraz zajęcia medical trainig pozwalają mi dzielić się wiedzą oraz miłością do ruchu z podopiecznymi.

mgr Sylwia Komoniewska

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, instruktor Pilates, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku fizjoterapia.
Na co dzień pracuje przede wszystkim z osobami borykającymi się z dolegliwościami kręgosłupa, stawów obwodowych, wynikających zarówno z przebytych urazów, jak i zmian przeciążeniowych.
Ukończone kursy:
– PNF podstawowy
– Terapia manualna wg koncepcji Lewitta
– Diagnostyka różnicowa i leczenie manualne w dysfunkcji narządu ruchu
– Badanie i leczenie tkanek miękkich oparte na aktualnych dowodach naukowych
– Rehabilitacja dzieci ze skoliozą w systemie SpineCor
– Kinesiotaping
– Kurs Instruktora Pilates I (podstawowy), II (One to one)

Fizjoterapia to jej wielka pasja, dzięki czemu ciągle dąży do pogłębiania wiedzy i dalszego rozwoju. W przeszłości tancerka towarzyska na poziomie zawodowym. Obecnie ma do czynienia z tancerzami zmagającymi się z problemami na tle przeciążeniowym.

Newsletter

 
Pola oznaczone * są wymagane