Ci, którzy nie znajdują czasu na ćwiczenia będą musieli znaleźć czas na choroby !

AeroActiv mgr Beata Kwiatkowska zaprasza na prozdrowotne zajęcia ruchowe przy muzyce, modelujące sylwetkę, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe, poprawiające kondycję i koordynację ruchową, poprawiające postawę ciała i samopoczucie.

Będziecie Państwo ćwiczyć pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, fizjoterapeutów, którzy dobiorą ćwiczenia do Państwa wieku oraz indywidualnych możliwości i oczekiwań a w razie potrzeby poprawią i doradzą. Na wszystkich zajęciach dbamy o Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i właściwą atmosferę.

Do dyspozycji Państwa wyposażone sale do ćwiczeń (lustra,maty, ciężarki, taśmy Thera-band, piłki, kije, Gym Donut, Roller, Pilates Ring) i szatnie. Naszez lokalizacje wyposażone są w dogodny dojazd i parking.

mgr Beata Kwiatkowska

Właściciel Ośrodka Szkoleniowego Aeroactiv, współzałożyciel Cheer-Project.
Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem(studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie), edukacji dla bezpieczeństwa (studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie), instruktor i szkoleniowiec Fitness ( od 1999 ) i Pilates (Juliana Afram i Jolanta Ignaszewska-Kuhbauch, od 2006 ).
Trener koszykówki drugiej klasy, instruktor siatkówki.
Organizator i prowadząca zajęcia, kursy i szkolenia dla nauczycieli, instruktorów Fitness, animatorów sportu, fizjoterapeutów oraz trenerów zespołów Cheerleaders
Ukończone kursy i szkolenia z zakresu : gier zespołowych, nowoczesnych form ruchu, edukacji prozdrowotnej, pierwszej pomocy przedmedycznej, organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych
Współpraca z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie, Szkolnym Związkiem Sportowym, Salos, Saltrom.
Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy Fimba Maxibasketball w 2009 r. w Pradze-3 miejsce i brązowy medal oraz w 2010r. na Mistrzostwach Świata w Zagrzebiu -4 miejsce, 5 miejsce na Mistrzostwach Europy w Kownie, w 2012 r. W Salonikach, w 2013 r. na Mistrzostwach Świata- 4 miejsce, w 2015 r. Orlando-8 miejsce.

mgr Magdalena Gródek-Nadolska

Dyplomowany instruktor fitness.
Zwolenniczka wysiłku aerobowego. Doskonaliła swe umiejętności taneczne na wielu międzynarodowych festiwalach salsy.
Absolwentka wielu szkoleń oraz konwencji fitness. Uczestniczka warsztatów fitness w Reebok University oraz Elite Poland Fitness School. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć techniką Pilatesa.
Wykładowca i szkoleniowiec na kursach dla instruktorów.

 

mgr Katarzyna Chanowska

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Akademii Wychowania Fizycznego.
Trener personalny i instruktor Pilates.
Uczestnik wielu kongresów i szkoleń związanych z ruchem, również tym tanecznym. Współpracuje z tancerzami jako fizjoterapeuta i trenener personalny.Łączy ćwiczenia z budowaniem świadomości własnego ciała, ruchu i jego wpływu na ciało.
Półprofesjonalnie zajmuje się tańcem dworskim i jazzowym już od ponad 10 lat. Miłośniczka ruchu body-mind. W wolnych chwilach trenuje acroyoge i Pilates flow.

mgr Gabriela Magdoń

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Fizjoterapeuta, instruktor Pilates, trener personalny.
Słuchaczka pedagogicznych studiów podyplomowych na Politechnice Krakowskiej.
Na co dzień zajmująca się rehabilitacją ruchową, terapią manualną, medical training ale przede wszystkim nauką metody Pilates.
Doskonała znajomość anatomii i biomechaniki ludzkiego ciała pozwala mi na analizę problemów funkcjonalnych swoich klientów.
Prowadzę zajęcia na macie oraz z wykorzystaniem różnych sprzętów. Ogromna pasja jaką jest Pilates oraz zajęcia medical trainig pozwalają mi dzielić się wiedzą oraz miłością do ruchu z podopiecznymi.

Newsletter

 
Pola oznaczone * są wymagane