Ci, którzy nie znajdują czasu na ćwiczenia będą musieli znaleźć czas na choroby !

Aeroactiv mgr Beata Kwiatkowska zaprasza na zajęcia fitness w Krakowie.
W naszej ofercie znajdą Państwo ćwiczenia przy muzyce, modelujące sylwetkę, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe, poprawiające kondycję i koordynację ruchową, poprawiające postawę ciała i samopoczucie.

Będziecie Państwo ćwiczyć pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, również fizjoterapeutów, którzy dobiorą ćwiczenia do Państwa wieku oraz indywidualnych możliwości i oczekiwań a w razie potrzeby poprawią i doradzą.

Prowadzimy zajęcia prozdrowotne, odchudzające i wyszczuplające. Dla osób z siedzącą pracą i skarżących się na różnego pochodzenia bóle pleców  przygotowaliśmy specjalne ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa, mobilizacyjne i rozciągające.
Zestaw ćwiczeń Pilates sprawi, że Państwa ciało będzie zdrowe, sprężyste i smukłe.

Na wszystkich zajęciach dbamy o Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i właściwą atmosferę.

Do Państwa dyspozycji mamy wyposażoną salę do ćwiczeń (lustra,maty, ciężarki, taśmy Thera-band, piłki, kije, Gym Donut, Roller, Pilates Ring) i szatnie z prysznicami.

Nasza sala fitness znajduje się w dogodnej lokalizacji w Krakowie Nowej Hucie :
os. Wysokie 6   

Zapraszamy do zapoznania się : Harmonogram i  Cennik

UWAGA ! 

W pierwszym tygodniu ferii zimowych  (14-17.01.2019) nie ma zajęć we wtorek, 15 stycznia.

Pozostałe zajęcia są w tym tygodniu, bez zmian: poniedziałek, środa, czwartek o godz. 19:00.

Przerwa w zajęciach, w drugim tygodniu ferii, od 21 do 24 stycznia 2019 r.

Zapraszamy na zajęcia od poniedziałku, 28 stycznia 2019 r.

Newsletter

 
Pola oznaczone * są wymagane

Opinie o nas

Aeroactiv
5.0
powered by Google
Monika H.
Monika H.
15:56 04 Feb 18
Zdecydowanie polecam firmę Aeroactiv, która proponuje różnorodną ofertę zajęć fitness. Od października uczęszczam na Reha pilates. Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia bardzo profesjonalnie prowadzi Pani Sylwia, która stara się indywidualnie traktować ćwiczących, dobierając i modyfikując ćwiczenia do możliwości każdego, nawet niezbyt zaawansowanego uczestnika. Można z nią skonsultować problemy zdrowotne, gdyż posiada jako fizjoterapeuta wiedzę medyczną. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Firma jest sprawnie prowadzona przez Panią Beatę, która dba o potrzeby i satysfakcję klienta .
Kinga Laburda
Kinga Laburda
21:40 02 Jan 18
Z Aeroactiv zrobiłam już kilka kursów. Profesjonalna organizacja, wykwalifikowana kadra. Polecam nie tylko instruktorom fitness, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, ale także sportowcom amatorom, którzy chcą poprawić swoje wyniki albo po prostu dowiedzieć się czegoś więcej o różnych formach fitness i o swoim organizmie.
Mariusz Sosna TV
Mariusz Sosna TV
13:27 07 Dec 17
Jestem fizjoterapeutą z 25 letnim stażem pracy ,pracuję również jako nauczyciel wf na wyższej uczelni i bardzo polecam kursy prowadzone przez panią Beatę i jej zespół. Bardzo rzetelnie zarówno teoria jak i praktyka , dużo nowości , ciekawie i w sposób bardzo przystępny podana wiedza.Materiały szkoleniowe w formie opracowań ze zdjęciami , możliwość nagrywania zajęć. Bardzo miła atmosfera , zawsze ciasteczko ,kawa ,herbatka. Uczestniczyłam w wielu kursach dla fizjoterapeutów i osób pracujących np.w klubach fitness ale polecam te organizowane przez Aeroactiv , już zapisałam się na kolejny kurs . Anita
Norbert Gotz
Norbert Gotz
16:29 07 Dec 17
Rzetelna firma prowadząca szkolenia na naprawdę wysokim poziomie. Polecam jako trener personalny każdej osobie zajmującej się aktywnością fizyczną jako świetne uzupełnienie wiedzy. Wrócę do nich jeszcze nie raz.
Sylwia K
Sylwia K
20:26 28 Dec 17
Jako fizjoterapeutka polecam to miejsce! Świetna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta :)
Zobacz wszystkie opinie